Ile kosztuje wprowadzenie m-płatności do Twojego sklepu internetowego?

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że blisko 33% ruchu generowanego w sieci pochodzi z urządzeń mobilnych? Niektóre statystyki mówią nawet o 50% i zapewne to prawda, ponieważ na jednego internautę przypada średnio 1,5 urządzenia mobilnego. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się nad wprowadzeniem m-płatności, to poświęć chwilę na przeczytanie tego artykułu, bo po lekturze na pewno rozwiniesz swój sklep w tym kierunku.

Ile to kosztuje?

Nie będziesz musiał przerabiać witryny, aby wprowadzić m-sprzedaż. Wystarczy, że wejdziesz we współpracę z operatorem szybkich przelewów online, który oferuje takie płatności. Twoją jedyną inwestycją będzie czas oraz drobne nakłady finansowe na zakup aplikacji mobilnych, które usprawnią sprzedaż w Twoim sklepie.

Czy to zwiększy Twoją sprzedaż?

Wprowadzenie m-płatności nie musi oznaczać zwiększenia sprzedaży, ale wrócić na chwilę do pierwszego akapitu i przypomnij sobie o 33% społeczeństwa, które korzysta z urządzeń mobilnych. Mamy w tej grupie ogromną liczbę młodzieży, wiele osób w średnim wieku i całkiem wielu seniorów. Gdybyśmy podeszli do tematu czysto matematycznie, zysk związany z wprowadzeniem m-płatności teoretycznie powinien się zwiększyć o 33 procent.

Wprowadzenie płatności mobilnych z pewnością zwiększy Twoje obroty, a ponadto poszerzy horyzonty. Staraj się iść z duchem czasu i już na zaś przygotowywać rozwiązania, które będziesz cyklicznie wprowadzał. Obserwuj rynek oraz swoją konkurencję i bądź zawsze o krok przed nimi.