Dotpay udziela się społecznie

Każda duża firma powinna dawać przykład innym i inwestować część kapitału w działania prospołeczne. Krakowska marka Dotpay stworzyła system szybkich przelewów online i pomimo dużego sukcesu komercyjnego nie zapomniała o pro społecznej działalności. Jak Dotpay przyczynił się społecznie? Zapraszamy do lektury!

Wspomaga fundacje i organizacje pozarządowe

Dotpay prowadzi system błyskawicznych przelewów online. Każdy z nas może założyć konto na stronie Dotpay i przelać na nie pieniądze. W każdej chwili możemy za pośrednictwem naszego konta dokonywać płatności i zostaną one zaksięgowane u odbiorcy na kilka chwil po zleceniu przelewu. Dzięki takim rozwiązań organizacje pozarządowe i fundacje mają o wiele prostsze zadanie z płatnościami. Mogą pracować w weekendy i przyjmować darowizny w czasie rzeczywistym.

Dzięki Dotpay, fundacje i organizacje pozarządowe mogą w lepszy niż do tej pory sposób zbierać pieniądze na utrzymanie firmy. Dzięki usługom typu SMS Premium Rate, ludzie mogą wysyłać niewielkie sumy pieniędzy, które trafią na subkonto organizacji. Jednym słowem - Dotpay umożliwił nie tylko szybkie płatności, ale też dopracowane raporty, które można dołączyć do ksiąg rachunkowych organizacji charytatywnej.

A będzie robił jeszcze więcej

Patrząc na rozwój polskiej marki można dojść do wniosku, że działania pro społeczne to jeden z filarów aktywności firmy. Jeśli Dotpay nadal będzie pomagał w ten sposób, to zbuduje sobie opinię nie tylko na rodzimym, lecz przede wszystkim światowym rynku, bowiem wielu darczyńców mieszka daleko poza granicami naszego kraju.